Šolska prehrana bo od ponedeljka 18. 5. 2020 ponovno organizirana kot običajno. Šolska kuhinja bo za učence pripravljala obroke kot pred zaprtjem šole, pri tem bomo upoštevali priporočila NIJZ. Ta med drugim navajajo naj imajo učenci s seboj od doma vodo v plastenki, pitniki v šoli ne bodo delovali. Učenci bodo po prihodu v šolo s strani učiteljev seznanjeni z novimi pravili deljenja prehrane. Vsi učenci od 1. do 3. razreda bodo s ponedeljkom 18. 5. 2020 ponovno prijavljeni  na vse obroke, kot so bili pred prekinitvijo, učenci 9. razredov pa s ponedeljkom 25. 5. 2020. V primeru, da vaš otrok ne bo prišel v šolo ali ne bo koristil vseh obrokov, na katere je prijavljen, nam to čim prej sporočite na ustaljen način:

Starši učencev OŠ Ig, PŠ Tomišelj in PŠ Iška vas

Starši učencev PŠ Golo