1.Do preklica se ukine izvajanje vseh aktivnosti v športni dvorani in ostalih prostorih šole in pod. šol, ki jih izvajajo zunanji uporabniki, vključno s tekmami (tudi brez gledalcev).

Preklic vključuje tudi obe glasbeni šoli ter interesne dejavnosti, ki jih izvajajo zunanji izvajalci.

2. Z današnjim dnem, do preklica, prekinjamo z aktivnostjo izvajanja športne aktivnosti v športni dvorani na Igu za učence PŠ Tomišelj in PŠ Iška vas.

3. Do preklica so govoriIne ure za starše – tako dopoldanske kot popoldanske, možne samo telefonsko, glede na veljavne termine gov. ur (2802-353-, 2802-340-tajništvo).

4.Starše prosimo, da v šolo pošljete otroke le, če ne kažejo znakov slabega počutja, povišane temperature, kašljanja,  itd.

5. Obiski zunanjih obiskovalcev (zastopniki založb, podjetij, itd.) so do preklicapreloženi.

Hvala za razumevanje!