V primeru, da za svojega otroka (do vključno 5.razreda) ne morete zagotoviti varstva in pod pogojem, da  oba starša opravljata delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah (zdravstveni delavci, delavci v civilni zaščiti, vojski, policiji in v drugih službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva), nam to sporočite najkasneje do nedelje,15.3.2020, do 10. ure na oba naslova:

biserka.vicic-malnar@osig.si

andreja.babsek@osig.si

Obvezno je potrebno priložiti sliko(scan) uradnega potrdila delodajalca staršev, da vse zgoraj navedeno drži.

Dodajte tudi  podatek:  katere dneve in ure (od – do) bi varstvo za svojega otroka, učenca OŠ Ig (ime in priimek, starost, vaš kontakt) potrebovali.

Podatki bodo posredovani pristojni Civilni zaščiti in Občini Ig, z namenom organiziranja varstva.