Obvestilo za starše in učence – 1. VIO, dne 28. 1. 2021

Spoštovani,

obveščamo vas, da je Vlada RS, v četrtek, 28. 1. 2021, sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. S tem odlokom se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v osnovnih šolah v naši regiji, razen za učence od 1. do vključno 3. razreda. V ponedeljek, 1. 2. 2021, bo pouk organiziran na daljavo, od vključno torka, 2. 2. 2021, pa bo vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. do vključno 3. razreda potekalo v prostorih šole. V šolo lahko pridejo samo zdravi otroci, nosijo naj svojo masko.

Za učenke in učence od 4. do 9. razreda bo pouk v tednu od 1. 2. – 5. 2. 2021 še vedno potekal na daljavo.

Podrobnejše informacije bomo objavljali sproti – spremljajte spletno stran šole.

28. 1. 2021                                                                                                 Ravnateljica Biserka V. Malnar