Karate na Igu

Karate je na Igu prisoten že dvanajsto leto, obiskuje ga pa že več kot sto otrok. Karate, z upoštevanjem discipline, načrtovanim razvojem gibalnih in miselnih sposobnosti, z  preusmerjanjem agresije in odvečne energije v gibalno aktivnost in z aktivnim usmerjanjem koncentracije, razvija karateista v celovito, samozavestno osebnost. Vadba karateja je primerna za dekleta in fante vseh starosti. Starostni stopnji prilagojena vadba je namenjena zadovoljitvi otrokove prvinske potrebe po gibanju in igri, učenju in osvajanju osnovnih elementov karateja ter čustvenemu in miselnemu dojemanju športa skozi karate. Vadba poteka pod načeli karate-doja, ki so spoštovanje, disciplina, izboljšanje in dvigovanje samozavesti, samopodobe, koncentracije in razvijanje prijateljskih odnosov ob upoštevanju načel enakopravnosti.

Pridružite se nam lahko na Podružnični šoli Golo (torek in četrtek, v času podaljšanega bivanja), v Gasilskem domu Iška vas (torek in petek, popoldan) ali v Gasilskem domu Škrilje (torek, četrtek, popoldan).

Podrobne informacije najdete na www.karateig.com ali 041/200-219, Matej – glavni trener kluba.

Vabljeni!