Spoštovani starši!

Kot ste bili že seznanjeni, se z 26.1. 2021 učenci prve triade vračajo v šolske klopi.

Posredujemo Vam ukrepe, ki se bodo izvajali na PŠ Golo, zgolj in samo za osvežitev spomina. Vljudno porosimo, da se o tem pogovorite tudi s svojim otrokom.

• Na dan vrnitve v šolo otrok s seboj prinese torbo z vsemi šolskimi potrebščinami (zvezki, učbeniki, urejeno puščico, učnimi listi,…). Zaenkrat v šolo ne prinaša igrač.
  • Športna oprema je potrebna. Vsi, ki so jo pustili v šoli, starši poskrbite in spomnite otroka, da jo zamenja s čisto, »pozabljeno« pa odnese domov, .
  • Ob prihodu se otroci samo preobujejo in čevlje pospravijo na svoje mesto. Starši v šolo ne smete vstopati. Starši učencev prvega razreda naprošamo, v kolikor menite, da otrok potrebuje spremstvo, ga pospremite do požarnih vrat (vrh stopnišča), tam bo vedno nekdo izmed nas, ki bo otroka prevzel in ga odpeljal do učilnice. V šoli se ne zadržujete in družite.
  • Pouk in različne dejavnosti programa se bodo izvajale znotraj iste skupine – istega razreda v istem prostoru. Razredi se med seboj ne bodo mešali.
  • Odhod domov: ko pridete po svojega otroka, pokličite na šolski mobitel: 051-346-108. Učitelj bo pospremil/poslal otroka v garderobo. Otroka boste počakali pred šolo.
  • Naj bodo toplo oblečeni, razrede se bo zračilo po vsaki uri oziroma čez cel dan, pouk bo potekal tudi zunaj, zato sta primerna obutev in oblačila priporočljiva.

Prosila bi vas, da se z otrokom ponovno  doma pogovorite naslednje:

• ni stikov z učiteljico (1,5 m),
  • »ni stikov s sošolci« (1,5 m),
  • med seboj si ne posojajo šolskih potrebščin,
  • ni prinašanja sladkarij (sklep s 1. roditejskega sestanka),

Kot smo dokazali septembra, da zmoremo in lahko, verjamemo, da nam bo uspelo tudi tokrat. Komaj čakamo, da vas ponovno vidimo, Vas starše na »daljavo«, vas učenci pa končno v razredu.

Lepo vas pozdravlja kolektiv PŠ Golo!