Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da smo podaljšali prijavo učenk in učencev v podaljšano bivanje za prihodnje šolsko leto. Prijava je možna samo preko spletnega portala Lopolis. Če imate težave s prijavo (uporabniško ime in geslo), kontaktirajte pomočnico ravnateljice Barbaro Flajnik (e-pošta: barbara.flajnik@osig.si ).

Prijavite se preko računalnika, ker na mobitelu ne pokaže vseh možnosti. Prilagamo tudi navodila za oddajo prijave. Prosimo, da v Lopolisu označite tudi, če vaš otrok v prihodnjem šolskem letu podaljšanega bivanja ne bo obiskoval. Napotke, kako to storiti, prav tako najdete v priloženih navodilih.

Prijave bomo zbirali do vključno 24. 5. 2021. Vključitev otroka v oddelek podaljšanega bivanja vam zagotavljamo le s pravočasno oddano prijavo.

Lep pozdrav

Jolanda Španinger                                                                                    Barbara Flajnik

strokovna sodelavka                                                                                 pomočnica ravnateljice

Ig, 11. 5. 2021