OŠ Ig ima talent 2024

Na OŠ Ig smo letos organizirali šolsko tekmovanje OŠ Ig ima talent. Med prispelimi prijavami je komisija izbrala 16 točk, ki so se nam v četrtek, 13. 6. 2024, predstavile v finalu.

Med vsemi finalisti je zlato plaketo prejela Žana Podržaj iz 5. a, ki nam je zapela Sweet but psycho. Srebrno plaketo sta domov odnesli Lara Ciber-Kecelj iz 6. c ter Zala Marinković iz 6. b, ki sta se predstavili kot plesni duo WorkIT.

Bronasta plaketa je pripadla Ajdi Mavec iz 5. a, ki nam je zaigrala na ukulele in zraven zapela pesem Iz Goričkega v Piran.

Poleg najboljših treh nastopov so vsi finalisti dobili medaljo za nastop v finalu ter pohvalo šole.

Iskrena hvala iz srca vsem SPONZORJEM, ki so prispevali darila za nastopajoče, saj smo učence lahko nagradili za zbrani pogum in trud.

Foto utrinke tekmovanja si lahko ogledate v galeriji.

Organizatorke: Edina Gerzić, Zala Lesnik in Anita Šuc