Predlog in vloga za kritje stroškov zimskih počitnic, tabora, letovanja in drugih aktivnosti ZPMS iz sredstev humanitarnih akcij

Spoštovani starši,

Zveza prijateljev mladine Ljubljana Vič-Rudnik je na našo šolo poslala predlog, da bi se v njihove dobrodelne akcije, kot so razdeljevanje hrane, šolskih potrebščin, obleke, obutve in ostalih dobrin ter vključitev otrok v brezplačno letovanje/zimovanje, vključili tudi otroci, ki prihajajo iz socialno šibkih družin.

Gre izključno za brezplačne akcije.

Vključitev v posamezno akcijo je prostovoljna, vendar je za vključitev potrebno soglasje staršev.

V kolikor ste se znašli v finančni in materialni stiski se lahko do torka, 24. 10. 2023, obrnete na šolsko svetovalno delavko, Damjano Jazbinšek, na telefonsko številko 01/2802 355 ali na elektronski naslov: svetovalna.sluzba@osig.si, pri kateri boste lahko dobili obrazec za vključitev v posamezne humanitarne akcije.

Vse dobro!

Damjana Jazbinšek, svetovalna delavka