REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA ZA CANKARJEVO PRIZNANJE, 8. in 9. razred

Na šolskem tekmovanju za Cankarjevo priznanje, ki se je izvedlo v torek, 28. 11.  2023, so učenci 8. in 9. razreda dosegli naslednje rezultate:

8. razredu so bronasto priznanje osvojili: Ana Baler, Gaja Petkovšek, Eli Berk, Zoja Povšič, Liana Cunilo in Ian Skubic.

9. razredu pa so bronasto priznanje osvojili: Bor Šauer, Tristan Grum in Ciklama Cimperman.

Na naslednjo stopnjo tekmovanja (regijsko tekmovanje) napredujejo Bor Šauer iz 9. A,  Ana Baler in Gaja Petkovšek iz 8. C ter Eli Berk iz 8. D.

Vsem tekmovalcem  se zahvaljujemo za sodelovanje, prejemnikom priznanj pa še posebej čestitamo. Udeležencem regijskega tekmovanja, ki ga bo v torek, 16. 1. 2024, gostila naša šola, pa želimo veliko uspeha.

Mirjam Sečnik