Tehniški dan za 6., 7., 8. in 9. razred: RECIKLAŽA

V ponedeljek, 22. 4., ko obeležujemo dan Zemlje, bomo imeli na šoli tehniški dan za predmetno stopnjo. Učenci boste razporejeni po skupinah (MUS) v različne delavnice. Seznam bo objavljen naknadno na oglasni deski šole.

Trajanje: od 1. do 5. šolske ure, 0. ura in 6. ura odpadejo. Malica in kosilo sta v šoli normalno po programu.

Potrebščine za tehniški dan:

• 6. razred: copati, puščica, športna obutev za sprehod, dežnik v primeru dežja, odpadno kuhinjsko olje (po zmožnostih),
  • 7. razred: copati, puščica, športna obutev za sprehod, dežnik v primeru dežja,
  • 8. razred: copati, puščica, športna obutev za sprehod, dežnik v primeru dežja, šivanka, sukanec, škarje, flumastri, stara majica kratkih rokavov (po možnosti iz poliestra), gumbi in perlice za šivanje, če jih imate doma.
  • 9. razred: copati, puščica, športna obutev za sprehod, dežnik v primeru dežja, tanka odpadna plastika različnih barv, ki se lahko reže (plastenke, zamaški, vrečke, CDji,  …), škarje.

Vodje TD: Manca Zupančič, Diana Zupan, Barbara Vlah, Tanja Crepulja Bićanić